O NAS

Elena Pankiv

Parę słów o mnie. Mam na imię Elena Pankiv.
Urodziłam się w Ukrainie. Z wykształcenia jestem socjologiem. Przy czym większość czasu pracowałam w luksusowych butikach i salonach odzieżowych. Jestem obecnie również projektantką mody.
Interesuje się rozwojem osobistym oraz jestem otwarta dla świata i ludzi, doceniam wszystko co mnie otacza.

Posiadam dużo certyfikatów jako stylistka osobista, stąd też doradzam Paniom co najlepsze dla nich aby wydobyć naturalne piękno i je podkreślić poprzez odpowiedni ubiór i kolor.
Uważam że każda kobieta jest piękna. Pomagam dzięki mojemu doświadczeniu podkreślić te piękno.
Temat mody jest ze mną od dzieciństwa. Mając parę lat, szyłam ubrania dla lalek swoich i koleżanek . Była do mnie prawdziwa pasja.
Skąd to umiałam? Nie wiem . Uważam że to dar. Świat mody był dla mnie zawsze magicznym światem.
Moim marzeniem było wydać własną kolekcje odzieży . Teraz realizuje to, tworząc ubrania, własną markę odzieżową oraz szyjąc je na własnej szwalni.
Prowadzę własny salon sprzedaży w Słubicach od kilku lat.
W salonie panuje przyjazna atmosfera. Jeśli chodzi o ceny są umiarkowane i przystępne dla każdego. Posiadamy również dodatki – apaszki, szale, paski, okulary jak i biżuterię. Jest również strefa klienta, gdzie można usiąść osobom towarzyszącym oraz napić się świeżej kawy robiąc zakupy.
Zawsze będziesz miłe widziany u nas i poczujesz się wyjątkowo.

Przyjdź, a przekonasz się sama.

Maria

Maria jest naszą krawcową i konsultantką do spraw sprzedaży bezpośredniej. Od dziecka marzyła o pracy w branży mody i stylu osobistego. Jeszcze jako dziecko oglądała tylko filmy o znanych projektantach mody oraz śledziła ich profile społecznościowe. Dlatego małymi krokami szła do przodu w kierunku spełnienia jej marzenia, czyli pracy w branży mody. Studiowała na renomowanym uniwersytecie w kierunku modowym, aby zostać po ukończeniu studiów projektantką mody. Jednak same studia to nie wszystko i po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę najpierw jako krawcowa dalej rozwiając swoje doświadczenie zawodowe. Bardzo kocha to co robi.
Staranie i odpowiedzialnie działa w szwalni Elena Pankiv Atelier.

REFERECJE